Adrasan'daki Sahil Oteliniz

Adrasan, 2 kilometre uzunluğundaki kumsalıyla Antalya Merkeze 100 km. uzaklıkta, genelde yerli köy halkının turizm yaptığı, doğası bozulmamış, bakir koylardan birisidir. Buradaki tesislerde kaldığınızda kendinizi birkaç gün içinde aileden biri gibi hissetmeye başlarsınız.
Yörenin, Helenistik çağdan izler taşıması ve yıllarca sit alanı olması nedeniyle beton yığınına dönüşmemesi, özellikle sessiz ve sakin bir tatil arayanlar için biçilmiş kaftandır. Ayrıca, Adrasan'ındenizi sığ olduğundan yüzme bilmeyenler ve çocuklar için çok uygundur.Sörf, su kayağı gibi aktivitelere kucak açan koyun 25 metre sualtı görüş mesafesinin olması, balıkadamlarının ve dalış yapmayı sevenlerin ilgisini çekmektedir.
Otelimiz: 14 standart oda, 4 aile odası, 7 ahşap bungalov ve 1 suit den oluşan toplam 26 oda 76 yatak kapasitesi ile Antalya'nın, denizin ormanla buluştuğu en güzel koylarından biri olan Adrasan'da hizmet vermektedir...
Otelimiz 2 bölümden oluşmaktadır;
Birinci bölüm ahşap bungalovların da bulunduğu denize sıfır bölüm,
İkinci bölüm ise 50 m. arkadaki Ana Bina'dır.
Bütün odalarımızda klima, duş, wc, saç kurutma makinası, balkon ve 24 saat sıcak su standartlarımız dahilindedir. Restaurantımızda wireless ve bütün odalarımızda uydu ve tv yayını da hizmetlerimiz arasındadır. Ayrıca otopark da konuklarımızın ücretsiz kullanımına sunulmuştur.

Changa Hotel Güvenli Turizm Sertifikası

Kültür ve Turizm Bakanlığı tarafından faaliyete alınan ‘Güvenli Turizm Sertifikası’ ile turizm sektöründe koronavirüs salgını sonrası belirsizliklerin en aza indirilmesi ve misafirlerin güveninin kazanılması hedefleniyor. Dünya çapında turizm başta olmak üzere neredeyse tüm sektörleri etkileyen Covid-19 salgını, bir dizi yasal sorumluluğu da beraberinde getirdi. Güvenli Turizm Sertifikası da, kullanıcı ve müşterilerin sağlıklı ve risklerden mümkün olduğunca arındırılmış sosyal ortamlarda hizmet alabilmesi için geliştirilen uygulamalardan biridir.

Image
Image
>